KONST / Litografier / Färglitografi 13557145
nr 1355 7145
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 254/290. Bladets mått: 75x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 19:46:59
1.300 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
19 okt